Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Wypadek na S52 w Cieszynie. Jedna osoba nie żyje

  Dziś nad ranem w Cieszynie na drodze ekspresowej przed granicą z Czechami doszło do wypadku drogowego. Cztery osoby podróżujące osobowym volvo trafiły do szpitala, po tym jak ich samochód wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne. Jeden z pasażerów samochodu niestety zmarł w szpitalu. Kierująca samochodem była pod wpływem alkoholu.

 2. Dwa tragiczne wypadki w Ustroniu. Poszukujemy świadków

  Cieszyńscy kryminalni poszukują świadków dwóch wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby. Do obu zdarzeń doszło na DW 941 w Ustroniu. Na początku marca kierowca fiata zjechał drogi, a następnie jego samochód wywrócił się na dach. Ciężko ranny mężczyzna zmarł w szpitalu. Z kolei kilka dni temu zginął pieszy potrącony przez samochód.

 3. Nowi zastępcy komendantów w czterech komisariatach

  Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł. insp. Jacek Bąk oraz jego Pierwszy Zastępca podinsp. Rafał Machaczka uroczyście wprowadzili na stanowiska nowych zastępców komendantów komisariatów. Czterem mundurowym z cieszyńskiego garnizonu powierzono obowiązki na stanowiskach kierowniczych.

 4. Wypadek w Ustroniu na DW 941

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed południem w Ustroniu na DW 941. Kierowca fiata zjechał drogi, a następnie jego samochód wywrócił się na dach. Ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

 5. Harmonogram Turnieju BRD w 2017 r.

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie organizują kolejne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 6. Trwają eliminacje Turnieju BRD w powiecie cieszyńskim

  W powiecie cieszyńskim trwają eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Kolejny sprawdzian wiedzy i umiejętności odbył się dzisiaj w gminie Istebna. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali policjanci wydziału ruchu drogowego.

 7. Zakończyły się eliminacje Turnieju BRD

  Policjanci z cieszyńskiej drogówki zakończyli eliminacje do 40 edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Zmagania uczestników turnieju odbyły się w dwunastu gminach powiatu cieszyńskiego. W zawodach wzięło udział łącznie 186 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum. Ostatecznie wyłoniono drużyny, które awansowały do finału powiatowego.

 8. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Cieszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło wczoraj w nocy w Ustroniu na DW 941. Kierująca samochodem osobowym potrąciła pieszego, który zginął na miejscu wypadku.

 9. Dzielnicowi na zajęciach w klasie mundurowej

  Dzielnicowi cieszyńskiej komendy przeprowadzili zajęcia dla uczniów klasy mundurowej Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie. Zajęcia były okazją do poruszenia wielu tematów dotyczących zarówno bezpieczeństwa jak i odpowiedzialności młodych ludzi. Szczególną uwagę mundurowi poświęcili tematyce przemocy w rodzinie. Dzielnicowi przekazali również informacje na temat "Krajowej mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" i funkcjonowania aplikacji "Moja Komenda".

 10. Zatrzymani sprawcy rozboju w Jaworzynce

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wiśle zatrzymali dwóch mieszkańców Trójwsi, którzy w nocy włamali się do nieczynnego ośrodka w Jaworzynce. Złodzieje zamierzali ukraść elektronarzędzia. Ich plany pokrzyżował pracownik obiektu, którego się tam nie spodziewali. Sprawcy napadli na niego uderzając go szlifierką w głowę. Spłoszeni rabusie uciekli porzucając łupy. Za usiłowanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia.