Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
"Policjant, który mi pomógł"
Nie reagujesz
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Drogówka Facebook
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Cieszynie. Jedna osoba nie żyje

  Wczoraj w Cieszynie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad sześć godzin. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci.

 2. Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione 12 czerwca w Ustroniu, w rejonie rzeki Wisły przy Alei Legionów. W ubraniu mężczyzny nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

 3. Policjanci zatrzymali handlarza narkotyków

  Policjanci ze Skoczowa zatrzymali 22-latka, który posiadał ponad 240 gramów marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu. W trakcie postępowania śledczy ustalili, że wprowadził na rynek narkotyki warte ponad 70 tysięcy złotych. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 4. Zaginiona 74-latka została odnaleziona

  Łącznie blisko 100 funkcjonariuszy brało udział w akcji poszukiwawczej za zaginioną wczoraj 74-letnią kobietą. W trakcie poszukiwań i sprawdzania sektora po sektorze została odnaleziona w lesie, w Wiśle. Wyziębnięta, w trudnych warunkach terenowych została przetransportowana przez ratowników GOPR i przekazana pogotowiu. Trafiła do szpitala.

 5. Kolejni złodzieje w rękach policjantów

  Policjanci ze Strumienia zatrzymali najpierw 19-latka, a później wspólnie z mundurowymi ze Skoczowa 31-letniego mężczyznę. Oboje kradli rowery. Pierwszy wpadł niedługo po nieudanej kradzieży a drugi w trakcie pościgu. 31-latek dodatkowo był poszukiwany i posiadał narkotyki.

 6. Poszukujemy zaginioną 74-letnią Barbarę Bentkowską

  Policjanci poszukują zaginioną Barbarę Bentkowską. 74-letnia mieszkanka Mysłowic ostatni raz była widziana po południu 21 czerwca 2018 roku w Wiśle. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

 7. Sportowy tryb życia- bez narkotyków i przemocy

  Wczoraj w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków odbył się Mini Mundial. Projekt „Sportowy tryb życia-bez narkotyków i przemocy” to turniej piłki nożnej organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Cieszynie, Zakład Karny w Cieszynie oraz cieszyński Wydział Sportu. Niesie on zawsze ze sobą tyle emocji i pozytywnej energii, ze starczyłoby na ten i kolejny prawdziwy mundial. Turniej jest również okazją do przeprowadzenia działań profilaktycznych.

 8. Dzielnicowi w trosce o bezpieczeństwo

  Dzielnicowi ze Skoczowa dbają o bezpieczeństwo dzieci spotykając się profilaktycznie z nimi w szkołach i przedszkolach. Wzorem lat poprzednich przeprowadzają lekcje dotyczące „Bezpiecznych wakacji”. Zwracają szczególną uwagę dzieci i młodzieży na niebezpieczne sytuacje, jakie mogą wystąpić podczas letniego wypoczynku. Przekazują uczestnikom spotkania cenne wskazówki i dobre rady, które dotyczą zabaw nad wodą i w górach a także kontaktów z osobami nieznajomymi.

 9. „Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje” - wspólnie zadbajmy o bezpieczny letni wypoczynek

  Wczoraj policjanci z cieszyńskiej komendy zainaugurowali w naszym powiecie akcję „Bezpieczne wakacje”. Już niedługo czas letniego wypoczynku – szczególny czas dla całych rodzin. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

 10. Policjanci zdążyli na czas

  Policjanci z cieszyńskiej komendy uratowali 25-latka, który próbował popełnić samobójstwo. Szybka reakcja i współpraca policjantów doprowadziła do odnalezienia desperata. Policjanci powstrzymali go w ostatniej chwili.