Poszukiwani świadkowie wypadku w Ustroniu - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Komunikaty

Poszukiwani świadkowie wypadku w Ustroniu

Data publikacji 17.03.2017

Policjanci wydziału kryminalnego z cieszyńskiej komendy poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w Ustroniu na DW 941. Kierowca fiata zjechał drogi, a następnie jego samochód wywrócił się na dach. Ciężko ranny mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 2 marca 2017 roku około 11.30 w Ustroniu na ulicy Katowickiej. 27-letni mieszkaniec Skoczowa kierujący fiatem panda z nieustalonych przyczyn na zakręcie DW 941 zjechał z drogi. Następnie jego samochód wywrócił się na dach. Mieszkaniec Skoczowa został ciężko ranny. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem medycznym do specjalistycznego szpitala w Sosnowcu. Po kilku godzinach mężczyzna zmarł w szpitalu. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci.

Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.