Komunikaty

Porzucony samochód w rowie. Wewnątrz nie było kierowcy

Data publikacji 28.06.2017

Policjanci z cieszyńskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie 54-letniej mieszkanki Cieszyna, podejrzewanej o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w dniu 18 czerwca 2017 roku w Cieszynie. Kobieta miała kierować swoim volkswagenem lupo na ulicy Frysztackiej. Samochód został porzucony w rowie w rejonie torów. Poszukujemy świadków, którzy mogą udzielić informacji na temat zdarzenia.

W niedzielę 18 czerwca  o 13.10  dyżurny cieszyńskiej komendy został poinformowany o tym, że ulicą Frysztacką w Cieszynie jedzie nietrzeźwy kierowca volkswagena. Kierującym tym pojazdem miała być kobieta. Skierowani na miejsce policjanci zauważyli poszukiwany samochód w rowie. Wewnątrz auta nikogo nie było. Mundurowi ustalili personalia właścicielki samochodu i pojechali do jej mieszkania. 54-letnia kobieta była nietrzeźwa. Badanie stanu trzeźwości alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jej organizmie. W związku z podejrzeniem o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają cieszyńscy kryminalni.

Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

 

Na mapie zaznaczno miejsce, gdzie znaleziono porzucony samochód.

Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®