Dzielnicowi - Twój Dzielnicowy - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Twój Dzielnicowy

Dzielnicowi

Komisariatu Policji w Strumieniu

DZIELNICA NR I  - STRUMIEŃ, ZBYTKÓW

asp. Grzegorz KAWULOK

 

Strumień

Ulice: MIKOŁAJA BRODECKIEGO, KS. JANA BRZÓSKI, CICHA, CIESZYŃSKA, JANA CZARNOTY, DĘBOWA, DOLNA, DWORCOWA, GRANICZNA, HARCERSKA, JAŁOWCOWA, JARZĘBINOWA, JESIENNA, KOLEJOWA, KOŃCOWA, WOJCIECHA KORFANTEGO, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KRZYWA, LEŚNA, LETNIA, LIPOWA, KS. JÓZEFA LONDZINA, STANISŁAWA ŁUCZKIEWICZA, 1 MAJA, MŁYŃSKA, MOSTOWA, NOWA, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, OGRODOWA, ORZECHOWA, OSIEDLOWA, PARKOWA, PAWŁOWICKA, POCZTOWA, POLNA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PSZCZYŃSKA, PODWALE, PODDANE, RYNEK, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPOKOJNA, STAROMIEJSKA, STAWOWA,  ŚWIERKOWA, TĘCZOWA, TOPOLOWA, TOWAROWA, WĄSKA, WIĄZOWA, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WSPÓLNA, ZAMKOWA, ZIELONA, ZIMOWA.

Sołectwo Zbytków

Ulice: AKACJOWA, BRZOZOWA, DŁUGA, GÓRNICZA, GRZYBOWA, JESIONOWA, KLONOWA, LUDOWA, 1 MAJA, OLCHOWA, PROSTA, RYCERSKA, SPORTOWA, STAROWIEJSKA, STRAŻACKA, TĘCZOWA, TOPOLOWA, TURYSTYCZNA, WIĄZOWA, WIŚLAŃSKA, WSPÓLNA, WYZWOLENIA.



DZIELNICA NR II

asp. Krzysztof WALECZEK

Chybie

Ulice:AKACJOWA, ASNYKA, BIELSKA, BIENIOWIECKA, BOCZNA, BRZOZOWA, CHOPINA, BOLESŁAWA CHROBREGO, CIESZYŃSKA, DWORCOWA, GRANICZNA, JAGODOWA, KOBIELI, KOLEJOWA, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI, KWIATOWA, LEŚNA, LIPOWA, MICKIEWICZA, MODRZEWIOWA, MORCINKA, NORWIDA, NOWA OSADA, NOWY STAW, OBJAZDOWA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, PARTYZANTÓW, PIECHY, PODLEŚNA, SIENKIEWICZA, SKOŚNA, SPOKOJNA, SPORTOWA, STEFANA BATOREGO, SZKOLNA, ŚWIĘTEGO HUBERTA, TARGOWA, WIERZBOWA, WYZWOLENIA, ZIELONA.


Sołectwo Frelichów

Ulice: BOLESŁAWA CHROBREGO, JESIONOWA, KASZTANOWA, KUCHENNA, KWIATOWA, NIZINNA, OKRĘŻNA, OLCHOWA, ORZESZKOWEJ, POLNA, RYBITWY, TARGOWA, TELIGI, WYZWOLENIA, ZAWALA
 

Sołectwo Zarzecze

Ulice:
GRANICZNA, OLCHOWA, PODGROBLE, PODWALE, RYBITWY, RYBNA, WAŁOWA, WYZWOLENIA, ZAWALA.


 

DZIELNICA  NR  III 

asp. szt. Marek PISAREK


Sołectwo Bąków 

Ulice: BARWNA, BŁĘKITNA, CIESZYŃSKA, DWORSKA, GOLASOWICKA, GŁÓWNA, JASNA, JARZĄBKOWICKA, JEŻYNOWA, JUTRZENKI, KĄTEK, KOLOROWA, KRÓTKA, LESZCZYNOWA, ŁĄCZNA, ŁĘGOWA, MŁYNARSKA, NOWY ŚWIAT, OBJAZDOWA, OSIEDLOWA, PNIWIE, PODLESIE, POPRZECZNA, PRZYGODNA, RADOŚCI, ROLNICZA, ROMANTYCZNA, RYBIA, SADOWA, SŁOWICZA, SŁONECZNA, SPOKOJNA, SPORTOWA, SZEROKA, SZCZĘSLIWA, SZKOLNA, ŚWIERKOWA, WIOSENNA, WIŚLAŃSKA, ZAGRODOWA, ZIELONA, ZŁOTA, ŻNIWNA.

Sołectwo Drogomyśl

Ulice: BOCZNA, BRZOZOWA, CHABRÓW, CIENISTA, DĘBINA, FIOŁKÓW, GŁÓWNA, HARCERSKA, JAGODOWA, JAŚMINOWA, JARZĘBINOWA, JASKRÓW, JAWOROWA, KALINOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KNAJSKA, KOLEJOWA, KONWALIOWA, KRĘTA, KSIĘŻYCOWA, KWIATOWA, ŁĄKOWA, ŁOWIECKA, MAGNOLIOWA, MALINOWA, MIŁA, MODRZEWIOWA, MYŚLIWSKA, NAD BRZEGIEM, OBLASKI, OWOCOWA, PIĘKNA, PL. DOBREGO PASTERZA, PL. KOŚCIELNY IM. BARONA FRYDERYKA KALISZA, POCZTOWA, POD BOREM, POGODNA, POLNA, PORANNA, POZIOMKOWA, RÓŻANA, SIEWNA, SKROMNA, SŁONECZNA, SPACEROWA, SPOKOJNA, STAWOWA, STOKROTEK, STORCZYKÓW, WIDOKOWA, WIERZBINA, WIEJSKA, WIŚLAŃSKA, WODNA, ZGODNA, ZIELONA.

Sołectwo Pruchna

Ulice: AKACJOWA, ASTRÓW, BRZOZOWA, BUKOWA, CICHA, DĘBOWA, DOBRA, DWORCOWA, DWORKOWA, GAWLINIEC, GŁÓWNA, GRANICZNA, JARZĘBINOWA, JAŚMINOWA, JESIONOWA, JUTRZENKI, KATOWICKA, KILISZTWO, KLONOWA, KOLEJOWA, KOPANINA, KOŚCIELNA, KRĘTA, KRÓTKA, KROKUSÓW, KWIATOWA, LEŚNA, LIPOWA, ŁAGODNA, ŁĄKOWA, MAJOWA, MYŚLIWSKA, NA KĘPIE, NOWA, NOWE CHAŁUPY, NOWY ŚWIAT, OGRODOWA, OSIEDLOWA, POD BOREM, PODLESIE, POLNA, POPRZECZNA, RADOSNA, RAJSKA, ROLNICZA, SADOWA, SARNIA, SEZAMKOWA, SKOŚNA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPÓŁDZIELCZA, STAWOWA, STRAŻACKA, SZEROKA, SZKOLNA, UROCZA, WAŁOWA, WĄSKA, WESOŁA, WIOSENNA, WIERZBOWA, WIEŻOWA, WIŚNIOWA, WRZOSOWA, ZAGRODOWA, ZBOŻOWA, ZEBRZYDOWICKA.



DZIELNICA NR IV

 

st. asp. Bernadeta KIEŁKOWSKA

Sołectwo Mnich

Ulice: BIELSKA, BRATERSKA, BRONIEWSKIEGO, CIESZYŃSKA, CZUCHOWSKA, DĘBOWA, DOLNA, GAGARINA, GWARDII LUDOWEJ, JAKSÓŁCZA, JASTRZĘBIA, KAMIENNA, KANARKOWA, KOCHANOWSKIEGO, KOLEJOWA, KOLONIA, KONOPNICKIEJ, KOPERNIKA, KRĘTA, KRUCZA, KRÓTKA, MEWIA, MONIUSZKI, OGRODNICZA, PAWIA, PIECHY, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PUSZKINA, REJA, ROLNA, SKOWRONKOWA, SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, SŁOWICZA, STRUSIA, ŚWIERCZEWSKIEGO, ŚWIERKOWA, TOPOLOWA, TUWIMA, WOJSKA POLSKIEGO, ŻWIRKI I WIGÓRY.


Sołectwo Zabłocie

Ulice: BIELSKA, BOCZNA, BRZEGOWA, CZUCHOWSKA, DŁUGA, DOLNA, GOŚCINNA, GÓRNA, HERBACIANA, JAŁOWCOWA, MIODOWA, MOKRA, NARCYZÓW, ORZECHOWA, PASIECZNA, PORANNA, PRZECHODNIA, ROLNA, RUMIANKOWA, SKOTNICA, SKRAJNA, SOLNA, STOKROTEK, SZAROTEK, ŚWIETLISTA, TARNINOWA, TORFOWA, TULIPANÓW, WIŚNIOWA, ZACISZE, ZŁOCIENI, ŻURAWINOWA, ŻWIROWA, ŹRÓDLANA..

Sołectwo Zabłocie Solanka

Ulice: BIELSKA, BOCZNA, BRZEGOWA, MIODOWA, MOKRA, PODDANE, ROLNA, SOLNA, TORFOWA, ŹRÓDLANA.

Sołectwo Zaborze

Ulice: CICHA, CIESZYŃSKA, CZEREŚNIOWA, DARWINA, DOJAZDOWA, GÓRNICZA, KLINOWA, KOŚCIELNA, MIARKI, MYŚLIWSKA, OCHABSKA, SŁONECZNA, STAWOWA, STRAŻACKA, ŚWIERKOWA, WIEJSKA, WĄSKA.