Ustalamy tożsamość złodzieja - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

Ustalamy tożsamość złodzieja

Data publikacji 15.04.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Skoczowie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież. Publikujemy nagranie z monitoringu sklepowego oraz jego zdjęcia. Jeśli komukolwiek znana jest tożsamość mężczyzny proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem (33) 8516 200, 338563610. Można też informować pisząc e-mail na adres: skoczow@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

 

Kradzież miała miejsce 24 marca przed godziną 6 na stacji paliw w  Skoczowie. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, któr ukradł  portfel wraz z gotówką i dokumentami. Rysopis:

mężczyzna w wieku ok. 30- 40 lat, szczupłej budowy ciała, ok.170-180 cm wzrostu, włosy ciemne, ubrany w bluzę moro z kapturem oraz napisem na rękawach oraz kapturze w kolorze białym,  jeansowe spodnie , czerwone obuwie sportowe

Poniżej publikujemy nagranie monitoringu oraz zdjęcia podejrzewanego o przestępstwo mężczyzny.

 

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości  mężczyzny lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Skoczowie lub pod nr tel. (33) 8516 200, 338563610. Można też informować pisząc na e-mail  skoczow@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

Ładowanie odtwarzacza...