Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

Data publikacji 26.04.2019

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków dwóch wypadków drogowych. Pierwszego, który miał miejsce na Drodze Krajowej 81 w Drogomyślu 23 kwietnia w nocy, oraz wypadku drogowego, do którego doszło w na skrzyżowaniu ul. Cieszyńskiej z Goleszowską w Międzyświeciu.

Zdarzenie zaistniałe na skrzyżowaniu ul. Cieszyńskiej z Goleszowską w Międzyświeciu miało miejsce 7 kwietnia 2019 roku ok. godziny 13.17. Kierujący oplem wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu zderzył się z kierowcą motocykla. Natomiast do drugiego wypadku doszło w nocy o godz. 1.30 dnia 23 kwietnia, na DK81 na granicy Drogomyśla i Ochab. Jadący „Wiślanką” w kierunku Katowic golf wywrócił się na jezdni. Kierujący samochodem mieszkaniec Rybnika został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, pozostali trzej uczestnicy zostali przewiezieni do szpitala karetkami pogotowia.

Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8514281.