Kamizelki odblaskowe za udział w konkursie - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Kamizelki odblaskowe za udział w konkursie

Policjanci uczestniczyli w spotkaniu z uczniami SP nr 1 Cieszynie w ramach kampanii informacyjno - prewencyjnej "Bezpieczna droga do szkoły".

Policjanci uczestniczyli w spotkaniu z uczniami SP nr 1 Cieszynie w ramach kampanii informacyjno - prewencyjnej "Bezpieczna droga do szkoły". Oprócz nauki o bezpiecznym poruszaniu sie po drodze, wspólnie z przedstawicielami STATOIL rozdali dzieciom odblaskowe kamizelki.

Celem spotkania było przekazanie dzieciom z miejscowej szkoły kamizelek i elementów odblaskowych ufundowanych przez firmę STATOIL oraz przeprowadzenie pogadanki na temat bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym. Uczestniczący w spotkaniu st. asp. Robert Wajda z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie uświadomił dzieciom realne zagrożenia wynikające z uczestnictwa w ruchu drogowym i wskazał jak prawidłowo zachowywać na drodze. Na koniec funkcjonariusz przekazał wszystkim odblaskowe elementy. Następnie przedstawiciel Statoil rozdał dzieciom kamizelki odblaskowe, jako nagroda z udział w konkursie plastycznym i quiz'ie na temat bezpieczeństwa drogowego. Natomiast główną nagrodą w tym konkursie był rower.

Poniżej galeria zdjęć