Drogówka w Iskrzyczynie. - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Drogówka w Iskrzyczynie.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Podczas kolejnej wizyty w Przedszkolu w Iskrzyczynie

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Podczas kolejnej wizyty w Przedszkolu w Iskrzyczynie mundurowi przekazali dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Policjant drogówki st. asp. Robert Wajda, przeprowadził wczoraj kolejne spotkanie z dziećmi w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Tym razem wybrał się do Przedszkola w Iskrzyczynie. W czasie pogadanki uczył najmłodszych, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze. Przypominał dzieciom o bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię, a także zwracał uwagę na konieczność używania odblasków w czasie wieczornych powrotów do domu. Następnie policjant wręczył wszystkim 26-ciu dzieciom elementy odblaskowe. Na zakończenie wizyty każdy przedszkolak mogło zobaczyć z bliska policyjny radiowóz i jego specjalistyczne wyposażenie.

Zobacz zdjęcia