Kamizelki i odblaski dla dzieci z Istebnej - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Kamizelki i odblaski dla dzieci z Istebnej

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z cieszyńskiej komendy kontynuują cykl spotkań z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Podczas wizyty w Istebnej Zaolziu policjant drogówki przekazał...

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z cieszyńskiej komendy kontynuują cykl spotkań z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Podczas wizyty w Istebnej Zaolziu policjant drogówki przekazał dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Urząd Gminy w Istebnej przekazał przedszkolakom odblaskowe kamizelki.

W poniedziałek 24 października st. asp. Robert Wajda z cieszyńskiej drogówki pojechał na spotkanie z dziećmi w Szkole Podstawowej Nr 2 w Istebnej. Spotkanie było okazją do przeprowadzenia lekcji o bezpiecznym poruszaniu się na drogach dla uczniów szkoły podstawowej i przedszkolaków. Zajecia, w których uczestniczyło blisko 60 dzieci, są kontynuacją akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy". Tradycyjnie wszystkie dzieci otrzymały od policjanta odblaski. Natomiast specjalnie dla przedszkolaków Urząd Gminy w Istebnej ufundował kamizelki odblaskowe.

 

Poniżej galeria zdjęć