Spotkanie z przedszkolakami w Jaworzynce - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Spotkanie z przedszkolakami w Jaworzynce

Cieszyńska policja wspólnie z pracownikami Przedszkola w Jaworzynce zorganizowała zajęcia profilaktyczne dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze dla ponad 40-stu dzieci. Zajęcia są kontynuacją cyklu spotkań z dziećmi na terenie całego powiatu...

Cieszyńska policja wspólnie z pracownikami Przedszkola w Jaworzynce zorganizowała zajęcia profilaktyczne dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze dla ponad 40-stu dzieci. Zajęcia są kontynuacją cyklu spotkań z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy".

W ubiegłym tygodniu 4 listopada odbyły się zajęcia profilaktyczne mające za cel nauczenie dzieci właściwych zachowań na drodze. Spotkanie było także okazją do przekazania przedszkolakom kamizelek odblaskowych ufundowanych przez Urząd Gminy w Istebnej. Uczestniczący w spotkaniu st. asp. Robert Wajda z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie uświadomił dzieciom realne zagrożenia wynikające z uczestnictwa w ruchu drogowym i wskazał jak prawidłowo zachowywać na drodze. Od niego także dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Poniżej galeria zdjęć