Tragiczny wypadek w Jaworzynce - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Tragiczny wypadek w Jaworzynce

Cieszyńscy policjanci poszukują kierowcy samochodu, który wczoraj wieczorem w Jaworzynce potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku 48-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Cieszyńscy policjanci poszukują kierowcy samochodu, który wczoraj wieczorem w Jaworzynce potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku 46-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. 

Wczoraj wieczorem około 19.30 w Jaworzynce, na drodze w przysiółku Stańki, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, nieustalony dotychczas samochód potrącił 46-letnią mieszkankę Istebnej. W wyniku odniesionych obrażeń piesza poniosła śmierć na miejscu. Śledczy z cieszyńskiej komendy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące pomóc w ustaleniu jego sprawcy prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997. Osoby chcące zachować anonimowość mogą skorzystać z modułu „Powiadom nas” na stronie internetowej Komendy w Cieszynie.