O bezpieczeństwie na drogach z najmłodszymi - 2013 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2013 Rok Pieszego

O bezpieczeństwie na drogach z najmłodszymi

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2013 rok pieszego – żeby być, trzeba żyć". Podczas kolejnych wizyt szkołach i przedszkolach stróże prawa przekazali dzieciom podstawowe informacje

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu w ramach akcji "2013 rok pieszego – żeby być, trzeba żyć". Podczas kolejnych wizyt szkołach i przedszkolach stróże prawa przekazali dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze.
Od początku września cieszyńscy policjanci prowadzą działania majace na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w rejonie szkół i przedszkoli. Zajęcia odbywaja sie w ramach wojewódzkiej kampanii "2013 rok pieszego – żeby być, trzeba żyć". Policjanci cieszyńskiej z drogówki odwiedzili kolejne placówki oświatowe m in. w Iskrzyczynie i Kończycach Wielkich. W sumie cieszyńska drogówka przeprowadziła zajęcia dla ponad 250-ciu uczniów i przedszkolaków. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały lekcji o bezpieczeństwie na drodze. Przedszkolaki obejrzały również pokaz radiowozu policyjnego i jego specjalistyczne wyposażenie. Na koniec spotkań z policjantem dzieci otrzymały elementy odblaskowe.