Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Turniej BRD w Wiśle

Cztery drużyny wzięły udział w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, rozgrywanych w Wiśle. Uczestnicy eliminacji rozwiązywali test składający się z 25 pytań oraz wykonali zadanie praktyczne - jazda rowerem po torze sprawnościowym. Nad sprawnym przebiegiem wszystkich konkurencji czuwali cieszyńscy policjanci.

Eliminacje 37 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na terenie powiatu cieszyńskiego dobiegają końca. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Wiśle. O tym, kto awansuje do finału powiatowego okaże się w najbliższy poniedziałek, po zakończeniu eliminacji w Ustroniu. Do konkursu, który odbył się wczoraj w Wiśle stawiły się trzy drużyny ze szkół podstawowych i jedna reprezentująca gimnazjum. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwało dwóch policjantów wydziału ruchu drogowego: aspiranci Robert Wajda i Tomasz Szczypka, a także opiekunowie drużyn.

 

Szkoły Podstawowe:

1. Drogomyśl
2. Kończyce Wielkie
3. Skoczów Nr 3
4. Wisła Malinka Nr 3
5. Wisła Jawornik Nr 5
6. Brenna Leśnica Nr 1

 

Gimnazjum:

1. Wisła
2. Kończyce Wielkie
3. Zebrzydowice
4. Drogomyśl
5. Dębowiec
6. Skoczów Nr 1


 

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...