Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Turniej BRD w Skoczowie

Policjanci wydziału ruchu drogowego zorganizowali i przeprowadzili kolejne eliminacje Turnieju BRD. Zmagania uczestników turnieju odbyły się na terenie gminy Skoczów. Nad sprawnym przebiegiem wszystkich konkurencji czuwali cieszyńscy policjanci.

Od dwóch tygodni na terenie powiatu cieszyńskiego trwają eliminacje 37 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Skoczowie. Do konkursu stawiły się trzy drużyny gimnazjum oraz pięć ze szkół podstawowych. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwało dwóch policjantów wydziału ruchu drogowego - aspiranci - Robert Wajda i Tomasz Szczypka, a także opiekunowie drużyn.

Poniżej zamieszczamy aktualne zestawienie drużyn (szczegółowe wyniki znajdują się w załączniku) po przeprowadzeniu eliminacji w gminach: Goleszów, Strumień, Cieszyn, Brenna, Zebrzydowice, Hażlach i Skoczów:

Szkoły Podstawowe:

1. Drogomyśl
2. Kończyce Wielkie
3. Skoczów Nr 3
4. SP Nr 1 Brenna Leśnica
5. Zamarski
6. SP Nr 2 Brenna Bukowa

 

Gimnazjum:

1. Kończyce Wielkie
2. Zebrzydowice
3. Drogomyśl
4. Skoczów Nr 1
5. Brenna 5
6. Cieszyn Nr 3

 

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania