Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Kolejne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Na terenie powiatu cieszyńskiego trwają eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Kolejny sprawdzian wiedzy i umiejętności odbył się tym razem w gminie Hażlach. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali policjanci wydziału ruchu drogowego

Policjanci przeprowadzili już szóste z kolei eliminacje 37 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Kończycach Wielkich. Do konkursu stawiły się trzy drużyny ze szkół podstawowych i jedna reprezentująca gimnazjum. Wszystkie konkurencje przeprowadzono po czujnym okiem dwóch sędziów - aspirantów z drogówki - Roberta Wajdy i Tomasza Szczypki, a także opiekunów drużyn.

Poniżej zamieszczamy aktualne zestawienie drużyn (szczegółowe wyniki znajdują się w załączniku) po przeprowadzeniu eliminacji w gminach: Goleszów, Strumień, Cieszyn, Brenna, Zebrzydowic i Kończycach Wielkich:

Szkoły Podstawowe:

1. Drogomyśl
2. Kończyce Wilelkie
3. SP Nr 1 Brenna Leśnica
4. Zamarski
5. SP Nr 2 Brenna Bukowa
6. Zebrzydowice
7. Strumień
8. Bąków
9. Pogwizdów
10.Goleszów
11. SP Nr 4 Cieszyn
12. Górki Wielkie
13. Marklowice Górne
14. SP Nr 7 Cieszyn
15. SP nr 6 Cieszyn
16. SP Nr 3 Cieszyn
17. SP Nr 2 Cieszyn
18. Kończyce Małe
19.SP Alternatywna Cieszyn

Gimnazjum:

1. Zebrzydowice
2. Kończyce Wielkie
3. Drogomyśl
4. Brenna
5. Cieszyn Nr 3
6. Cieszyn Nr 2
7. Pruchna
8. Cieszyn Nr 1
9. Górki Wielkie

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania