Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Turniej BRD w gminie Zebrzydowice

Cztery drużyny wzięły udział w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, rozgrywanych tym razem w gminie Zebrzydowice. Uczestnicy eliminacji rozwiązywali test składający się z 25 pytań oraz wykonali zadanie praktyczne - jazda rowerem po torze sprawnościowym. Wszystkie konkurencje przeprowadzono po czujnym okiem policjantów drogówki.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki przeprowadzili kolejne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Piąte rozgrywki uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się gminie Zebrzydowice. Do konkursu stawiły się trzy drużyny reprezentujące szkoły podstawowe oraz jedna gimnazjum. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali policjanci wydziału ruchu drogowego - aspiranci Robert Wajda i Tomasz Szczypka.

Poniżej zamieszczamy aktualne zestawienie drużyn (szczegółowe wyniki znajdują się w załączniku) po przeprowadzeniu eliminacji w gminach: Goleszów, Strumień, Cieszyn, Brenna i Zebrzydowice:

Szkoły Podstawowe:

1. Drogomyśl
2. SP Nr 1 Brenna Leśnica
3. SP Nr 2 Brenna Bukowa
4. Zebrzydowice
5. Strumień
6. Bąków
7. SP Nr 4 Cieszyn
8. Goleszów
9. Górki Wielkie
10. Marklowice Górne
11. SP Nr 3 Cieszyn
12. SP nr 6 Cieszyn
13. SP Nr 7 Cieszyn
14. SP Nr 2 Cieszyn
15. Kończyce Małe
16. SP Alternatywna Cieszyn

 

Gimnazjum:

1. Zebrzydowice
2. Drogomyśl
3. Brenna
4. Cieszyn Nr 3
5. Cieszyn Nr 2
6. Pruchna
7. Cieszyn Nr 1
8 Górki Wielkie

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...