Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Turniej BRD w Cieszynie

Policjanci z cieszyńskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili kolejne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tym razem w kwalifikacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu Cieszyna. Łącznie w szranki stanęło 9 drużyn.

W poniedziałek, po raz kolejny policjanci przeprowadzili eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju BRD, cieszącego się dużą popularnością wśród uczniów szkół naszego regionu. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Cieszynie. Do konkursu stawiły się 3 drużyny reprezentujące gimnacja oraz 6 ze szkół podstawowych. Wszystkie konkurencje przeprowadzono po czujnym okiem dwóch sędziów - aspirantów z drogówki - Roberta Wajdy i Tomasza Szczypki, a także opiekunów drużyn.

Poniżej zamieszczamy aktualny ranking drużyn (szczegółowe wyniki znajdują się w załączniku) po przeprowadzeniu eliminacji w gminach Goleszów, Strumień i na terenie miasta Cieszyna:

Szkoły Podstawowe:

 1. Drogomyśl
 2. Strumień
 3. Bąków
 4. Cieszyn SP Nr 4
 5. Goleszów
 6. Cieszyn SP Nr 3
 7. Cieszyn SP nr 6
 8. Cieszyn SP Nr7
 9. Cieszyn SP Nr 2
 10. Cieszyn SP Alternatywna

Gimnazjum:

 1. Drogomyśl
 2. Cieszyn Nr 3
 3. Cieszyn Nr 2
 4. Pruchna
 5. Cieszyn Nr 1

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania