Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Kolejne eliminacje Turnieju BRD

Policjanci z cieszyńskiej komendy przeprowadzili kolejne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tym razem w kwalifikacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum w Wiśle. Łącznie w szranki stanęły 4 drużyny.

W czwartek, po raz kolejny policjanci przeprowadzili eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju BRD, cieszącego się dużą popularnością wśród uczniów szkół powiatu cieszyńskiego. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Wiśle. Do konkursu stawiły się 4 drużyny. Trzy reprezentujące szkoły podstawowe oraz jedna gimnazjum. Wszystkie konkurencje przeprowadzono po czujnym okiem sędziego, którym był policjant drogówki asp. sztab. Grzegorz Hanzel. Zmaganiom uczestników przyglądali się również opiekunowie drużyn.

Zestawienie dotychczasowych wyników drużyn na dzień 26 luty 2015 r.
 

Szkoły Podstawowe:

1. Wisła ZSP Nr 1

2. Skoczów SP 3

3. Wisła ZSP 2

4. Drogomyśl

5. Skoczów SP 1

6. Strumień

 

Gimnazjum:

1. Cieszyn Nr 3

2. Drogomyśl

3. Skoczów Nr 4

4. Cieszyn Nr 1

5. Pruchna

6. Wisła Nr 1

 

Przed nami zmagania jeszcze w kilku gminach na terenie powiatu. Harmonogram eliminacji Turnieju BRD w poszczególnych gminach znajduje się tutaj. Do finału powiatowego awansuje 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum, które zdobędą najmniejszą ilość punktów.

Ładowanie odtwarzacza...