Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Eliminacje Turnieju BRD w Dębowcu

Policjanci wydziału ruchu drogowego kontynuują eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju BRD w powiecie cieszyńskim. Zmagania uczestników turnieju odbyły się w gminie Dębowiec. Wszystkie konkurencje przeprowadzono po czujnym okiem policjanta drogówki.

Od dwóch tygodni na terenie powiatu cieszyńskiego trwają eliminacje do 39 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w piątek w gminie Dębowiec. Do konkursu stawiły się trzy drużyny ze szkół podstawowych i jedna reprezentująca gimnazjum. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał policjant wydziału ruchu drogowego aspirant sztabowy Grzegorz Hanzel, a także opiekunowie drużyn.

A oto aktualne zestawienie drużyn po przeprowadzeniu eliminacji w 9 gminach: Ustroń, Strumień, Wisła  Istebna, Goleszów, Chybie, Brenna, Hażlach i Dębowiec: 

Szkoły Podstawowe:

1. SP Nr 4 Wisła
2. SP Nr 2 Ustroń
3. SP Kończyce Wielkie
4. SP Bąków
5. SP Nr 2 Chybie
6. SP Brenna Leśnica
 

Gimnazjum:

1. Kończyce Wielkie
2. Nr 2 Ustroń
3. Dębowiec
4. Wisła
5. Górki Wielkie
6. Drogomyśl
 

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...