Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Logo kampanii "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie"

10 stycznia 2012 roku podczas wyjątkowego spotkania jakie odbyło się w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Katowicach, JAKUB LEHMANN zam. w Pszczynie, uczeń Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach został uroczyście wyróżniony za wykonanie graficznej.

Ten wyjątkowy znak przedstawiający samochód w formie fragmentu liścia klonowego umieszczonego na kołach, będzie nam towarzyszył podczas trwania całej kampanii, a każde podejmowane przedsięwzięcie profilaktyczne będzie sygnowane tym znaczącym symbolem.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach, Pani Dyrektor Irena Rączka oraz Pan Wicedyrektor Edward Josefowski, którzy również z rąk Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach mł. insp. mgr Tomasza Michalczyka otrzymali dyplomy i podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie na rzecz propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przybyli goście stanowią wzór godny naśladowania nie tylko dla wszystkich uczniów i nauczycieli ale dla każdego, kto zechce wesprzeć wspólną inicjatywę, bo przecież wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Liczymy, że postawa Jakuba zachęci innych do włączenia się w działania na rzecz kampanii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!