Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

"Jedź z głową". Zapraszamy na Festiwal Kolarski w Ustroniu

Policjanci cieszyńskiej drogówki zapraszają na IV Festiwal Kolarski"Jedź z głową", który odbędzie się już 11 sierpnia o 10.00 na Rynku w Ustroniu. W programie m. in. pokaz sprzętu policyjnego, egzaminy na kartę rowerową i motorowerową, liczne prezentacje

Po raz kolejny organizowany jest Festiwal Kolarski, który odbędzie się 11 sierpnia na ustrońskim rynku. Program imprezy "Jedź z głową" przewiduje liczne atrakcje dla wszystkich miłośników dwóch kółek m. in. wystawę zabytkowych rowerów, osprzętu rowerowego i przewodników rowerowych oraz rowerowy tor przeszkód. Będzie możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową i motorowerową, skorzystania z symulatora zderzeń. Ale to nie wszystko. Mundurowi zaprezentują profesjonalny sprzęt  policyjny (radiowozy pościgowe, kolczatki, motocykle). Zaplanowano wiele konkursów i zabaw przygotowanych przez organizatorów, które zainteresują każdego, niezależnie od wieku. Ponadto każdy, kto przyjedzie rowerem otrzyma naklejkę fosforyzującą.  Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udziela Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp. sztab. Ireneusz Korzonek tel. (33) 8549511.