Mundurowi w czasie wolnym od służby

BOWLING 2018 - zawody o Puchar Zarządu IPA Cieszyn 1

Data publikacji 14.05.2018

W dniu 10 maja w Ustroniu na zaproszenie członka IPA Cieszyn -sympatyka Łukasza Sztuki odbyły się zawody o Puchar Zarządu IPA Cieszyn 1. Jak zwykle rywalizacja miała bardzo emocjonujący przebieg ,a walka w parach o wejście do gier półfinałowych rozstrzygała się różnicą kilku punktów. Do ścisłego etapu rozgrywek awansowały zespoły SOP, SM Wisła, KP Ustroń i IPA Trzyniec.

         Jak zwykle rywalizacja miała bardzo emocjonujący przebieg ,a walka w parach o wejście do gier półfinałowych rozstrzygała się różnicą kilku punktów. Do ścisłego etapu rozgrywek awansowały zespoły SOP, SM Wisła, KP Ustroń i IPA Trzyniec.

         Na etapie tym,  tak jak i w fazie pucharowej bezkonkurencyjni byli nasi koledzy z IPA Trzyniec , którzy zdobyli Puchar Zarządu, na drugim miejscu drużyna SOP, trzecie miejsce KP Ustroń i czwarte SM Wisła.

          Druga edycja zawodów pozwoliła zacieśnić przyjazne stosunki z drużyną Służby Ochrony Państwa i pozostałych służb mundurowych, a  po wymianie doświadczeń organizacyjnych planujemy wcielić w życie szereg pomysłów na wspólne organizowanie spotkań integracyjnych. W zawodach udział brały reprezentacje następujących jednostek:

KPP Cieszyn

KP Skoczów

KP Ustroń

IPA Cieszyn

SOP ( Służba Ochrony Państwa )

Straż Miejska w Wiśle

Drużyna IPA TRZYNIEC

                              

 

                                                                               Servo per amikeco

 

                                                                                       J.Kołder