Mundurowi w czasie wolnym od służby

Turniej "GramOLajf" z udziałem policjantów

Data publikacji 18.06.2018

Drużyna Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Cieszyn 1 wzięła udział w turnieju ulicznym "GramOLajf " na rynku w Cieszynie. Trafili do bardzo trudnej grupy. Grali z drużyną byłego reprezentanta Polski Irka Jelenia, faworytami turnieju- drużyną Brata Alberta z Wrocławia i "prawnikami" z Bielska Białej.

Sam turniej organizowany jest co dwa lata przed mistrzostwami Europy i Świata w piłce nożnej mężczyzn. Trzydniowy turniej na cieszyńskim rynku cieszy się zawsze bardzo dużą popularnością. Piątek zarezerwowany jest na pojedynki drużyn młodzieżowych reprezentujących  szkoły, sobota z kolei przeznaczona jest na mecze stowarzyszeń i organizacji , których w tym roku było aż 16. Niedziela to zmagania wszystkich drużyn, które zostały zgłoszone do turnieju. Ich nazwy bardzo często nawiązują do nazw drużyn biorących udział w mistrzostwach świata lub Europy.

Drużyna Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Cieszyn 1 wzięła udział w tegorocznych zmaganiach. Trafili do trudnej grupy z drużyną Ireneusza Jelenia- byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, z faworytami turnieju- drużyną Brata Alberta z Wrocławia oraz drużyną "prawników" z Bielska Białej. Ponieśli dwie porażki i jedno zwycięstwo ( z „Prawnikami” )

Wspaniała zabawa, trudne sportowe wyzwanie i wiele nowych znajomości. Stowarzyszenie IPA Cieszyn 1 serdecznie dziękuje organizatorom za zaproszenie.

  • drużyna piłkarska IPa Cieszyn 1
  • piłkarze grający w piłkę nożną
  • piłkarze grający w piłkę nożną na płycie ryku