Mundurowi w czasie wolnym od służby

Zaproszenie na XI Marszobieg Prewencji Policji o puchar Komendanta

Dowódca Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy SPPP w Częstochowie zapraszają na „XI Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach”. Mistrzostwa odbędą się na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zapisy trwają do 7 maja 2019 roku. Zapraszamy do podjęcia sportowego wyzwania.

Marszobieg odbędzie się 10 maja 2019 roku na terenach rekreacyjnych Jury Krakowsko-Częstochowskiej o godz. 11.00. Organizatorem Mistrzostw jest Dowódca Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy SPPP w Częstochowie przy wsparciu współorganizacji oraz dofinansowaniu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Katowicach i Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KMP w Częstochowie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę na Mirowie. Zapraszamy do udziału policjantów, w szczególności: z garnizonu śląskiego, drużyny z Oddziałów Prewencji Policji we Wrocławiu, w Opolu, w Łodzi, w Kielcach, reprezentacje służb mundurowych, reprezentacje szkół powiatu częstochowskiego i kłobuckiego oraz osoby cywilne, a także reprezentacje innych służb mundurowych. Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać najpóźniej do 7 maja 2019 roku.

REGULAMIN: https://www.zmierzymyczas.pl/images/regulaminy/REGULAMIN_Marszobieg_Cz-wa2_--1.pdf

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/edit/871/xi-marszobiegu-prewencji-policji-o-puchar-komendanta-wojewodzkiego-policji-w-katowicach-czestochowa-2019.html