Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów nr 26

Święto Policji SEiRP Koła Nr 26 w Cieszynie

Data publikacji 06.08.2012

Z okazji Święta Policji emeryci i renciści z Koła nr 26 w Cieszynie, jak co roku zorganizowali spotkanie okolicznościowe. W tym roku obchody święta zorganizowali gospodarstwie agroturystycznym Państwa Brzezinów w Cisownicy.27 lipca 2012 r. odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji Święta Policji, emerytów i rencistów policyjnych zrzeszonych w Kole Nr 26 SEiRP w Cieszynie. W spotkaniu uczestniczyło liczne grono emerytów policyjnych wraz z rodzinami, oraz Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Uroczystość policyjnego święta swoją obecnością zaszczycił także Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej w Katowicach Wilhelm Grudzień. Pan Czesław Gluza Poseł na Sejm RP przesłał na ręce prezesa koła list z życzeniami dla cieszyńskich emerytów i rencistów policyjnych oraz członków ich rodzin.                                    
Spotkanie to było również okazją do wyróżnienia Odznaką Z Dyplomem Zarządu Wojewódzkiego członka zarządu naszego koła Pana Krzysztofa Kohuta.  
Uroczystości uświetnił występ Zespołu Kapela Goleszowska, a gospodarze zaserwowali nam smaczne regionalne i domowe jedzenie.
Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej, nacechowanej autentyczną życzliwością rodzinnej atmosferze. Była to kolejna okazja, aby między innymi we własnym gronie po raz kolejny powspominać dawne czasy. Dało ono możliwość wspólnej towarzyskiej rozmowy, nawiązaniu nowych kontaktów i wymianie doświadczeń.