Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów nr 26

ZAPROSZENIE NA WYCIECZKĘ

Data publikacji 17.10.2016

Zarząd Kola Emerytów i Rencistów Policyjnych nr 26 w Cieszynie, zamierza zorganizować trzydniową wycieczkę na trasie Krynica-Beskid Sądecki oraz Słowacja.

 

TERMIN: 29,30.09-1.10.2017 / piątek, sobota i niedziela/
PROGRAM:

1 dzień
Wyjazd z Cieszyna o godz. 6.30
Przejazd do Krynicy- po drodze tradycyjne śniadanie- Lanckorona - spacer do ruin zamku lanckorońskiego, Nowy Wiśnicz- zwiedzanie Zamku Lubomirskich, spacer po mieście.
Zakwaterowanie- kolacja-biesiada góralska z" grajkiem-" nocleg. /Noclegi w samym centrum Uzdrowiska, pokoje 2 osobowe,dla chętnych spacer po uzdrowisku- pijalnia wód mineralnych.

2 dzień - godz. 8.oo śniadanie
Po śniadaniu wyjazd na Słowację  / od godz.9.oo - 18.oo/- Góry Levockie. Stara Lubovna -zwiedzanie zamku, Levoca- Spisskie Podhradie -zwiedzanie ruin zamku.

3 dzień - godz. 8.oo śniadanie
Spacer po uzdrowisku, wyjazd kolejką linowo - terenową na Górę  Parkową,Muzeum Nikifora, obiad - w cenie, wyjazd w drogę powrotną. Kamienna - zwiedzanie  pasieki /W pasiece znajduje się skansen,dział produkcji pasiecznej, dział farmacji, dział dydaktyczny i sklep przypasieczny z asortymentem własnych miodów, produktów i przetworów.
Powrót do Cieszyna około 22.00
KOSZT OKOŁO 450 zł OD OSOBY- przy 47 osobach płacących - tym: przejazd autokarem, śniadanie na trasie, opieka pilota - przewodnika,2 noclegi, 2 śniadania, 2 kolacje," grajek" na biesiadzie, 1 obiad w dniu wyjazdu, parkingi,opłata klimatyczna, ubezpieczenie , bilety wstępu+ około15 EURO.

WARUNKIEM zorganizowania wycieczki jest dokonanie rezerwacji noclegów w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 grudnia 2016r oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł.Pozostałe wpłaty zostaną rozłożone na raty.Ośrodek w samym Centrum,  stąd pełne  obłożenie poza sezonem, w związku z tym konieczność wcześniejszej j rezerwacji

Zgłoszenia w terminie do dnia 15 grudnia 2016 r na nr tel 606 45 8 898 Proszę o dokonania rozeznania w tym zakresie co do ilości chętnych
Ceny podano wg stanu na rok bieżący i mogą nieznacznie  ulec zmianie w roku 2017