Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów nr 26

Przedświąteczne spotkanie emerytów i rencistów policyjnych

Data publikacji 12.12.2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia spotkali się członkowie Koła nr 26 SEiRP w Cieszynie. W sobotę policyjni emeryci i renciści zorganizowali spotkanie okolicznościowe.

W dniu 10 grudnia 2016 r w rest. „Leśna Pasja” w Cieszynie, członkowie Koła nr 26 SEiRP  wraz z rodzinami oraz sympatykami Koła spotkali się na tradycyjnym już spotkaniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2017. W spotkaniu uczestniczyli również: Ludwik Kuboszek - Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego, mł. insp. Jacek Bąk - Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie. Zarząd Wojewódzki SEiRP w Katowicach reprezentował Wilhelm Grudzień - Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej.
Na początku spotkania minutą ciszy uczczono pamięć kolegów, którzy odeszli na" wieczną wartę " w 2016 r. Następnie Prezes Koła - Józef Hanzel oraz zaproszeni goście przekazali zebranym życzenia z okazji zbliżających się Świąt oraz nadchodzącego Nowego Roku 2017. Również uczestnicy spotkania przekazali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.
Wręczono również dyplom Zarządu Wojewódzkiego SEiRP w Katowicach kol. Marii Farana, zaś sześciu innych członków Koła obdarowano paczkami. Spotkanie przebiegało w serdecznej i pełnej wspomnień atmosferze.