Poszukiwani świadkowie wypadku w Bąkowie - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Komunikaty

Poszukiwani świadkowie wypadku w Bąkowie

Data publikacji 25.11.2016

Cieszyńscy kryminalni wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 22 listopada wieczorem na DK 81 w Bąkowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Do wypadku doszło we wtorek 22 listopada o 17.30 na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej z DK 81 w Bąkowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba i dwie zostały ranne. W seicento zginął pasażer, 40-letni mieszkaniec Bąkowa. Kierująca seicento 18-letnia mieszkanka Strumienia odniosła poważnie obrażenia ciała. Z miejsca wypadku została zabrana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Oświęcimiu. Natomiast ranny  23-latek z Jastrzębia Zdroju, który kierował fordem po przeprowadzonych badaniach lekarskich została zwolniony ze szpitala.

Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.