Komunikaty

Poszukujemy świadków potrącenia 25-latki z Cieszyna

Data publikacji 02.01.2017

Cieszyńscy kryminalni poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło dzień przed wigilią ubiegłego roku w Cieszynie. Kierowca samochodu potrącił kobietę na przejściu dla pieszych przy ulicy Katowickiej. Ciężko ranna 25-letnia mieszkanka Cieszyna trafiła do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarła.

Do wypadku doszło w piątek 23 grudnia ubiegłego roku w Cieszynie około 16.40 na przejściu dla pieszych na ulicy Katowickiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Wiejską. 66-letni mieszkaniec Cieszyna kierujący peugeotem potrącił pieszego na przechodzącego przez przejście dla pieszych. Ciężko ranna 25-letnia kobieta trafiła do szpitala. Niestety po pięciu dniach młoda mieszkanka Cieszyna zmarła. Kierowca peugeota był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Kryminalni z Cieszyna wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Dlatego zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.