Wiadomości

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Pływaniu - Łazy 2018

Data publikacji 07.11.2018

Serdeczne zapraszamy do udziału w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Pływaniu, które odbędą się 16 listopada w Parku Wodnym JURA w Łazach. Udział w zawodach należy potwierdzić przesyłając imienne zgłoszenie według podanego w załączniku wzoru w terminie do 12 listopada 2018 roku. Honorowy patronat nad mistrzostwami objął Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński. Organizatorem zawodów jest Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach.

W dniu 12 listopada 2018 roku w Parku Wodnym "JURA" w Łazach, w ramach Śląskiej Spartakiady Sportowej, odbędą się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Pływaniu.

Jak pokazują poprzednie edycje, największą liczbę zawodników stanowią mundurowi dbający w okresie letnim o bezpieczeństwo na obszarach wodnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w mistrzostwach wszystkich pasjonatów tej dyscypliny sportu. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 listopada do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach, zgodnie z załączonym poniżej wzorem.

Zawody zostaną przeprowadzone w następujących konkurencjach:

- 50 m stylem dowolnym,

- 50 m stylem grzbietowym,

- 50 m stylem klasycznym,

- 50 m stylem motylkowym,

- 100 m stylem zmiennym,

- sztafeta 3 x 50 m stylem dowolnym

W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Honorowy patronat nad mistrzostwami objął Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński. Organizatorem zawodów jest Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach

Pliki do pobrania