Kończyce Wielkie w finale wojewódzkim BRD ! - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

Kończyce Wielkie w finale wojewódzkim BRD !

Data publikacji 14.04.2019

13 kwietnia w Mazańcowicach odbył się Okręgowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Miło nam poinformować, że wygrali go uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich, którzy wcześniej zwyciężyli w etapie powiatowym organizowanym przez cieszyńską drogówkę.

13 kwietnia w Mazańcowicach odbył się  Okręgowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Miło nam poinformować, że wygrali go uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich, którzy wcześniej zwyciężyli w etapie powiatowym organizowanym przez cieszyńską drogówkę.

Grupę starszą reprezentowali Julia Stawarczyk, Joanna Wawrzyczek, Józef Handzel, a grupę młodszą Nikoletta Cieślar, Grzegorz Hanzel, Natalia Szczypka i Wojciech Czendlik. Uczniowie uczestniczyli w czterech konkurencjach – był to test z wiedzy o ruchu drogowym, udzielanie pierwszej pomocy, jazda rowerem po torze przeszkód oraz jazda rowerem po Miasteczku Ruchu Drogowego. Reprezentujący nasz powiat uczniowie z Kończyc Wielkich wśród konkurentów w starszej grupie zajęli 1 miejsce. Reprezentacja młodszej grupy wywalczyła bardzo dobre 3 miejsce.

Teraz zwycięzcy reprezentować będą swoją szkołę i nasz powiat na etapie wojewódzkim turnieju BRD, który odbędzie się18 maja w Czeladzi. Życzymy powodzenia!

  • uczniowie na konkursie udzielają pierwszej pomocy i jeżdżą na rowerze
  • uczniowie na konkursie udzielają pierwszej pomocy i jeżdżą na rowerze
  • uczniowie na konkursie udzielają pierwszej pomocy i jeżdżą na rowerze