Bezpiecznie na drogach w Zamarskach - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Bezpiecznie na drogach w Zamarskach

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie kontynuują spotkania z dziećmi i młodzieżą w szkołach na terenie powiatu. Stróże prawa tłumaczą najmłodszym jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Spotkania z uczniami szkół są kontynuacją działań

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie kontynuują spotkania z dziećmi i młodzieżą w szkołach na terenie powiatu. Stróże prawa tłumaczą najmłodszym jak bezpiecznie zachowywać się  na drodze. Spotkania z uczniami szkół są kontynuacją działań akcji "Bezpieczna Droga do Szkoły".

Policjanci cieszyńskiej drogówki odwiedzili dzieci i młodzież klas od 1 do 6 ze Szkoły Podstawowej w Zamarskach. Podczas kolejnego spotkania st. asp. Robert Wajda przeprowadził prelekcję na temat bezpiecznego zachowywania się na drodze i w jej pobliżu. Dzieci wykazywały się dużą wiedzą w tym zakresie i chętnie odpowiadały na pytania policjanta. Jak zwykle wszyscy uczestnicy niecodziennej lekcji otrzymali elementy odblaskowe, aby zawsze były widoczni na drodze po zmroku.