Policjanci uczą dzieci przepisów drogowych - 2011 Rok Pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

2011 Rok Pieszego

Policjanci uczą dzieci przepisów drogowych

Policjanci z cieszyńskiej komendy prowadzą zajęcia z uczniami podstawówek w całym powiecie. Uczą dzieci podstaw przepisów drogowych, jak m.in. przechodzenia przez jezdnię. Kolejna lekcja bezpieczeństwa odbyła się w SP 3 w Cieszynie.

Policjanci z cieszyńskiej komendy prowadzą zajęcia z uczniami podstawówek w całym powiecie. Uczą dzieci podstaw przepisów drogowych, jak m.in. przechodzenia przez jezdnię. Kolejna lekcja bezpieczeństwa odbyła  się w Szkole Podstawowej nr 3 w Cieszynie.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego spotykając się z dziećmi i młodzieżą szkół powiatu cieszynskiego przypominają o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Kolejny raz zorganizowali spotkanie 10 października dla 70-ciu uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Cieszynie. W trakcie spotkania st. asp. Robert Wajda przypominał najmłodszym podstawowe zasady, które pomogą zapewnić dzieciom bezpieczeństwo podczas pokonywania codziennej drogi do szkoły i domu. Tradycyjnie już, na zakończenie spotkania policjant wręczył uczniom odblaskowe elementy.

Poniżej galeria zdjęć