Policjanci po służbie

Policjantka z Cieszyna zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Policji w Judo

Data publikacji 04.11.2014

Policjantka z wydziału prewencji cieszyńskiej komendy sierż. Beata Wardzińska reprezentowała śląski garnizon na Mistrzostwach Polski Policji w Judo, które odbyły się w Legionowie. Osiągnęła swój kolejny sportowy sukces, zdobywając wicemistrzostwo w swojej kategorii wagowej.

Pod koniec października w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Judo. Do rywalizacji na matach stanęło 64 zawodników reprezentujących zarówno jednostki Policji, jak i pozapolicyjne służby mundurowe. Do walki o miejsce na podium przystąpiła również policjantka z Cieszyna. Startująca w zawodach sierż. Beata Wardzińska zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wagowej. Razem z kolegami i koleżankami reprezentującymi śląską komendę zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej. To nie pierwszy raz, kiedy policjantka Cieszyna wzięła udział tych zawodach. Podczas ubiegłorocznych mistrzostw również stanęła na podium, zdobywając wtedy III miejsce. Beata Wardzińska na co dzień pełni służbę w Zespole ds. Wykroczeń w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie. W czasie wolnym trenuje MMA osiągając sukcesy. W 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski MMA w kategorii – 55kg.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!